Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz haypro #53477 üzenetére

    Egy jobb K-s i5/i7 egyszálasához képest van hogy 50% lemaradásban vannak. :K

    Viszont amíg az idő nem visszafelé halad, ennek napról napra kevesebb a jelentősége. Új API-k, nextgen konzol átiratok stb. Persze lehet mondani erős 1-2 szálat használó játékokat példaként csak pont jelentősége nincs. Az i5-öknek is van gyenge pontja, nemrég láttam egy 4.5-ös 4690K mellett levő 290et ledadogni Crysis3-ban olyan pályán, ami felzabálja a procit. 8magos FX azon a pályán nem fekszik meg még 4Ghz-en sem. Tipikus kivétel erősíti a szabályt eset, mert pont "top" VGA-k mellé nem ajánlok már magam sem AMD procit.

    Amit írtam azért írtam, mert tipikus tapasztalathiánytól fuldokló visszhangja volt, arról nem beszélve hogy általánosítottál játékok címszó alatt. Ez ebben a formában még mindig nettó baromság.. ;)

    (#53478) Grave444:

    Ez a megfogalmazás már egy fokkal közelebb áll a valósághoz, de még mindig távol van tőle.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák