Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horvi

    őstag

    válasz haypro #49752 üzenetére

    Mondjuk táp meg a többi alkatrész megmaradna a régi gépből. Viszont ilyen procihoz meg lehetne komolyabb kari is akár. Persze az meg már kajál gondolom :) Meg akkor már az sem mindegy milyen hosszú a kis nyavalyás :)

    [ Szerkesztve ]

    Hello darkness, my old friend...

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz haypro #49752 üzenetére

    4460 inkább 40 apróról, hozzá a lap B85 chipsettel 16 körül van. Én is ilyet veszek egy hónapon belül, csak azért mondom. :B

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz haypro #49752 üzenetére

    350-es tápot használok lassan 4 éve,szted nem ez a kártya lett volna az első választásom mostanság ha annyira megérné. Tudod ez marketing,minél kevesebb és olcsóbb alkatrészből hogyan keressünk a legtöbbet... :)
    660 is nagyon drága,ahogyan az összes többi Nvidia vagy Intel proci,viszont a pénzemért elvárom hogy megkapjam a gyümölcsét,ha már kiadok jóformán 2db 20-ezrest!
    Lehet kapni jó teljesítményt,vannak kitesztelt,jó szériák,amikről jó véleménnyel vannak mind a mai napig,legyen benne kraft,ennyiért elvárom ne 128bit-es legyen,stb.
    HD7870 jó kártya volt,ahogyan a 660/660ti széria is,mai napig megálják a helyüket FHD-n magas-ultra beállítások mellett minden élsimítással. 40K környékén ezeket a karikat meg is kaphatjuk jelenleg,akár garanciálisan,más formában.

    Fogyasztásról meg annyit,hogy alapjáraton 8W környéke,ami semmit nem jelent szinte,terhelés közben is meg vannak a különböző értékek,de ahogyan láthatod 350-es táppal hajtok mindent a kezdetek óta,és volt már 7870 is a gépemben.
    Nem fogyasztanak ezek a kártyák sem sokat, és legalább meg is kapom a teljesítményt amit elvártam a pénzemért.

  • MrCsiT

    addikt

    válasz haypro #49752 üzenetére

    lol.

    Érdekes összehasonlítgatás.

    "A 750 Ti is elég lehet, erősebb az R7 260X-nél és kb. egyerős a 650 Ti Boost-tal, majdnem beéri a 7850-et vagy a GTX 660-at. (OC-val, alapon kb. 20%-kal gyengébb) 60W-ot fogyaszt az egész kártya!"

    Ha már egyszer OC-ról beszélsz, miért írod le, hogy 60W-t fogyaszt? Persze hogy annyit. alapon.
    húzva meg majd vagy 110W-t fog. :W

    ..és akkor máris nézhetsz a VGA listában olyat, ami alapon ennyit eszik, hogy az mit megy. Kb. minden irányban lenyeli majd a találat a 750 Ti-t. Vélhetően árban is. Nem mellesleg, ha T. vevő belenyúl a lecsóba, és kifog egy antituning példányt, akkor hol lesz a 20% ?

    Ezen a szinten, szerintem, egy garis 660-at apróból ha megvesz, jobban jár, főleg, ha nem cserélgeti 3-5 havonta a VGA-t, mint a tanácsadók jelentős része. ( :DDD )
    Ha meg nincs rá keret, akkor le kell tekerni a grafikai beállításokat..

    szerk: kissé régi hsz-re válaszoltam, ahogy nézem, ám akkor is jogos..

    ZiD: azt próbáltad, hogy ha a procit húzod magasabb órajelre, akkor hogyan változik a játékod viselkedése?
    Ha akkor is ugyanúgy szaggat, akkor szerintem keress rá gugliban, hogy
    - hányan tapasztaltak még ilyen hibát azzal a játékkal, és milyen megoldásuk volt rá;
    -esetleg a fejlesztő adott-e valamilyen javítást a hibára,

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák