Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz Allihoppa #152306 üzenetére

    Akkor nézzenek engem is bégetőnek, de szerintem az nem normális dolog, hogy ha van is pénzem akkor is megveszem azt ami eddig harmad annyiba került. Ezzel csak azt igazoljuk, hogy ha az alapvető élelmiszerekkel is ez lenne, akkor a szegény dögöljön meg, mert a gazdag meg tudja venni, neki mit se számít. Én ezt erről az oldalról nézem bocsánat.

    Lehet azt mondani, hogy a VGA nem létszükséglet, és igazad lesz, csak eddig voltak 100 milliók akik játszottak és élvezték, és most elvették ezektől az emberektől a lehetőséget, mert nem olyan tehetősek mint mondjuk ti akik meg tudják venni. Nekem csak ez fáj az egészben azon kívül, hogy nyílván én is része vagyok ennek a "birka" csóró csoportnak. Most akkor az a rengeteg ember menjen a francba és keressen más hobbit? Az senkit nem érdekel, hogy mondjuk így tud kikapcsolódni leginkább, vagy éppen nem akar mást csinálni? Nyilván nem mert mindenhonnan csak azt kapjuk, hogy ez van ezt kell szeretni, gazdag túlél szegény megszívja oszt kész. Ennyivel bocsi nem tudom elintézni ^^

Új hozzászólás Aktív témák