Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz kolopele #148871 üzenetére

    A LOL is azz, igen. :) Meg a WOW, stb. ezek engem nem igazán fogtak meg, RTS-ből csak az SC1+BW, SC2 és a WarCraft3+TFT ami bejött.
    A LOL és a WOW is simán beszippantja az embert, ha egy kicsit is érdekli (csakúgy mint anno pl a Diablo2). :K
    XBOX -on próbáltam volna játszani (kíváncsiságból) valami autós játékkal, de szanaszéjjel bénáztam a kontrollerrel. :D
    Kormány+pedálszettel már okés.
    de 2-3 játék miatt azt nem veszek PC-re. :U
    A régebbi autós játékkokohoz nem éreztem szükségét, azokhoz elég volt a bill. is bőven (NFS széria pl.).
    Mondjuk azt még megnézném, hogy áll neki valaki egy szimulátornak, pl. USAF. kontrollerrel. Csak kb.cirka 40 gomb kellett hozzá a billentyűzetről. :))
    SC2-ben is rengeteg gombot használnak a pro gémerek - kb. mindenhez is tartozik billentyű parancs 1 és több gombos - mondjuk az nem én vagyok, nekem elég az egér, meg az a max 9 gombocska.

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák