Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz TomMusic #70370 üzenetére

    Jó boltnak tűnt ja, de most már vicces is....ez hatalmas amúgy:

    a Samsung SSD-ket nem tudják kiadni, mert nincs meg a szállítmány. :D

    Persze Samsung nagykereskedést ír, ami szerintem nincs is itthon, de ha lenne is, a többi számtech nagykert szolgálná ki csak. Egyébként az említett webshop is, ahogy a többi IT webshop is, ugyanazon nagykerektől vásárol, nem gyártótól.

    (#70367) fehér_ember

    Szerintem fentiek fényében nyugodtan veheted az AV Planettől, ami még olcsóbb is, számla/garilevél megőrzése mellett 5 év garancia jár a termékre. Én 8 éve is vettem tőlük TV-t, semmi baj nincs velük. Az meg, hogy csak a törvényi kötelezettségben megszabott 1 évet vállalja a bolt, teljesen normális, legalább nem akar megtéveszteni.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz TomMusic #70370 üzenetére

    Ha hivatalos üzletből veszel számlával eszközt és az nem szürkeimport, akkor él a gyártói garancia egy év után. Egyébként ha olyan bolt csődöl be fél év után, aki 5 év garanciát ígér ravaszul, akkor más lenne a helyzet? Persze hogy nem. Ez szerintem nem így működik, de ezért kell ismert webshopokból vásárolni, ahol csak hazai nagykerektől származó rendes import terméket árulnak. Ekkor van a termékre gyártói garancia. De én is tévedhetek persze. :N 3-4 évente elő is fordul velem. :D

    No de a lényeg! Pont azért veszek meghajtók esetén megbízható terméket, mert nem akarok garival foglalkozni, épp a termék szenzitív jellege miatt és ugye a Samsung EVO sorozat az a kategória, ahol nem érdekel a garancia. Bevállalom, ha mégis baja lesz, akkor a samukalapács javítja meg.

    (no, szerintem mindjárt jön Tg kolléga és jól szétcsap közöttünk) ;]

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák