Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molnaristi

    csendes tag

    Kedves Fórumozók!
    Hozzáértő embereket kérdeznék, hogy - ahogyan a fórumtémában is szerepel - milyen proejktort vegyek. Ifjúsági munkához kellene, vagyis egyrészt filmeket néznénk (nagyobbrészt), másrészt olykor pps bemutatót tartanánk az oktatás segítése érdekében. Nézegettem a Benq W500-at, ill. az Acer H5350-es típusokat, de nem nagyon tudok dönteni. Persze megfelelő lenne más is. Nézegettem a Benq MP622-est, ám olvastam, hogy az inkább adatprojektor, s nem annyira megfelelő filmek kivetítésére. De létezik-e olyan, ami mindkattőre egyformán alkalmas?
    A terem, ahol vetíteni fogunk eléggé világos, így talán a fényerő a legfontosabb szempont. Nem értek hozzá, csupán azt tudom, hogy cca. 200 000 forintot tudnánk rákölteni. Nagyon kérem a segítségeteket, mert én tanácstalan vagyok e téren és főleg mert a fiatalok szempontjából a legoptimálisabban szeretném megválasztani a kivetítőt. Ha lehet, esetleg a vászonra is adjatok tanácsot, mert én azt sem tudom, hogy mi a különbség a matt, vagy a szürke, meg a többi között...
    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák