Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz kecsetif #5412 üzenetére

    Köszönöm a dicséretet, de nem blogolok.:)
    Hát a kijelzőt ki kell próbálni és eléggé szemfüggő is, sajnos a 2.8" elégé standard volt anno az ázsiai vásárlók kicsi pda mániája miatt (Iphone/touch hd/omnia előtt usa/európa pda/gsm kombók terén másodlagos piac volt sajnos). Egyébként én állítva használom, de még így sem tűnik kicsinek a képe, igo elég jól ráközelít, ha valami action jön.
    Két másodperc: elminster (aki mostanában készíti a romokat :R ) állítása szerint dolgozik rajta, de mivel eddig sem sikerült senkinek megoldania én nem reménykednék benne. Tényleg hamar megszokható egyébként, a 2 mp körülbelül annyi, míg a hívó hallo-zik, vagy bemutatkozik. Persze ha rád vár, akkor érdekes.:)

    Airis t482 tényleg nem rossz alternatíva, ha előbb jelenik meg valószínűleg én is azt veszem a kijelzője miatt (mondjuk nem tudom, mennyire lehet zsebre vágni, mert elég nagy darab), bár nem tudom milyen a support hozzá. (Rom-ok, fórumok, stb. Erre érdemes ránézni, ha hosszabb távra gondolkodsz.) A proci kicsit lassabb benne, de azért még mindig jóval gyorsabb, mint egy Samsung 400MHz-es proci.)

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák