Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Textor

    újonc

    Szervusztok!

    Először is örömteli karácsonyt kívánok! :) Másodsorban segítségetek kérném, hátha valakinek van gyakorlati tapasztalata, vagy tud olyan nyomtatót ajánlani, ami elkerülte a figyelmem.

    1. Tintás vagy lézer? Tintás (tintatartályos egészen pontosan)
    2. Fekete vagy színes? Színes
    3. Mire használnád? Elsősorban szövegnyomtatás, illetve mézesüveg címkére való nyomtatás (egyik oldalát leszedve rá lehet ragasztani az üvegre, a másik oldala pedig maga az áttetsző fólia (?).)
    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? Nem tudom megbecsülni, fogyasztástól függ.
    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató? 1 hónap.
    6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.) A duplex nyomtatás (ne kelljen kézzel forgatgatni a lapokat), illetve a wifi fontos, más nem igazán, mivel szkennert úgyis kell vennem fényképek scannelésére (a multifunkciósok teljesítménye nem lesz elég nekem, persze ha ár értékben azok a legjobbak, beszerzek egy olyat, de a nyomtató része a fontos nekem).
    7. Mennyi a keret? (Mennyire rugalmas?) Rugalmas, de 100 ezer (persze ha az "álomnyomtató" 110 ezer forint, nem ejteném ki a sorból) fölé nem nagyon mennék, lévén csak nyomtatóra van szükségem (a fentiek miatt).
    8. Árérzékeny vagy? (A létező legolcsóbb megoldás érdekel, akár bármi áron?) Természetesen minél olcsóbb, annál jobb, de nem ez az a faktor, ami a legfontosabb, hanem a takarékos üzemeltetés és a nyomtatvány minősége.
    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd? Tartályos a kiszemelt drágaság.

    Olvasgattam egyéb fórumokat is e célból, de igazából használható, gyakorlati tanácsot nem tudtam leszűrni, mert egymással ellentétesek voltak a vélemények - lásd a homályos a fotó, tűéles a fotó kommentárokat. Hátha van aki el tud látni kézzelfogható teszttel, vagy akár saját tapasztalattal :) Epson, canon, brother gépeket nézegettem elsősorban, ha ez számít.

  • Textor

    újonc

    válasz atala #13000 üzenetére

    https://micro-trend.hu/herma-viztiszta-cimke?fbclid=IwAR33hbDkvY5zJP6fRO03CzjNUd0RQvmdRm8SoCOuc0DcDDPeh94rvUgcpJE - ezt ajánlották :)

Új hozzászólás Aktív témák