Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gixxer-tomee

    aktív tag

    válasz Tikakukac #115636 üzenetére

    Hú ne is mondd! Az elején én sem tudtam mindent, mit-hogy.. De végülis a thinkpad-es telepítő program jó dolog, és utána már kézzel is megy a legtöbb. De viszont ahhoz már sajnos sok driver régi volt.. Vagy bugos.. Például az OSD-vel mit szoktam szívni, te jó isten.. Ha feltelepítettem a drivereket, akkor az istennek sem volt hajlandó megjelenni semmilyen OSD-s infó.. Akkor letörölni mind3 hozzávalót, és újra de más sorrendben, aztán megint másik sorrendben, akkor sem lett jó.. A végén valami egészen mást kellett letörölni, aztán egy megfelelő sorrendben történő telepítés után imádkozni, hogy jó legyen.. És nem lett jó! Aztán egyik nap, mit ad isten, visszaraktam a HDD-t a rendes helyére, mert előtte az SSD volt benn, és puff, már jó is! Előjött az OSD! De hogy annak mi köze volt hozzá, azt senki ne kérdezze, mert nem tudom! :D
    Én itt gondoltam azt, hogy logikára nem igazán kell számítani most sem.. Próbálkozni aztán majd lesz valami.. :P

    Dhampir: Én túl sokat nem várhatok, mert most éppen egy működőképes notim sincs. Eddig is csak a jó öreg T500 volt. Szerettem is.. de az alaplap elköszönt, és szerintem a VGA is.. Nincs kedvem már alkatrészt halászni, szerelgetni, stb.. Meg amúgy is kellett volna már egy combosabb szerkezet. Úgyhogy szegény vendel eladó sorba kerül. Szerintem így is kapni érte 25k körül, nem?
    P8600, 4 giga RAM, 1600-as LG paneles, és ha nem jó a másik gépekbe, akkor az optibay is megy vele.. Plusz echte magyar billentyűs, és még az akksi sem gatyásodott le, van benne pár óra. :)

    [ Szerkesztve ]

    tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

Új hozzászólás Aktív témák