Hirdetés

Hirdetés

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • XXArcAngelXX

    tag

    Tiszteletem a szakértőknek!

    A következő paraméterekkel keresnék notebookot:

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?(B)

    A következő 2 hónapon belül.

    (B) (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)(B)

    200 ezer forint a felső határ ha ez rá is megy az nem baj. Jó vétel esetén még egy 10 ezerrel hajlandó vagyok túllépni ezen.

    (B) (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)(B)

    Otthoni ügyintézes és munka( Word , Excel, Access stb), levelezés, és ilyen facebookos meg böngészős játékok. Néha filmnézés.

    (B) (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?(B)

    Böngészős játékok, facebookos játékok.

    (B) (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?(B)

    Full hd jó lenne, lehetőleg IPS de ha kissebb felbontású fér bele ebbe a keretbe akkor az se baj.

    (B)(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?(B)
    Nem lesz hordozva. Otthoni teddide teddoda gép lesz.

    (B) (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)(B)

    Windows-t majd én rakok rá. Win 7 a preferencia.

    (B)(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?(B)

    A háttértár ha meg van 500GB az már jó. 4 GB ram szerintem elég. Jó lenne ha dvd író lenne benne.

    (B)(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)(B)

    Nincs. Webkamera nem muszály.

    (B)(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) (/B)

    Csak új gép. Nagyobb márkákban jobban bízom.

    Előre is Köszönöm a választ. :R

    Ui: elnézést a kérdések akartak félkövérek lenni de most nem javítanám ki mert telefonról vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

Új hozzászólás Aktív témák