Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tom1939

    őstag

    válasz XP NINJA #28717 üzenetére

    Asztali 4850? Nem ismerem ki magam ezekben de sejtésem szerint notebook viszonylatban az még elég ütős teljesítmény. Google nem tudom mennyire megbízható adatai alapján 12,5 k 3dmark06 és 7k 3dmark vantage.

    Mennyi a keret?

    Kicsit gyengébb videóban a lenovo y570 és az asus n55 (190-250k kategória)

    Asus g53 kicsit jobb videóban (de 4 kilós 15,6-os, 300k körül).

    Szerk: kevés pénz esetén nem hiszem hogy van jobb a lenovo y570-nél. És ha lesz később még pénz akkor a hdd mellé tehetsz msata ssd-t. Nekem van, nagyon jó dolog a rendszernek.

    [ Szerkesztve ]

  • GaborGh

    őstag

    válasz XP NINJA #28717 üzenetére

    Bocs, ne haragudj, de ez a konfig kb. 3 éve volt gamer, azóta eljárt felette az idő, a mostani gamer gépek sokkal erősebbek, kevesebbet fogyasztanak és kevésbé melegszenek...

    Kb. valahogy így néznek ki:

    Asus P8P67
    Intel i5-2500k
    Asus/Sapphire 6950
    Samsung/Kingston SSD 64/96/120GB

    Írod, hogy kevés a kereted, akkor pedig pláne pc javaslok, egy játékos noti 200k-től kezdődik, egy gamer pedig 300k-től, amiben még nincs benne az SSD és kevésbé lehet bővíteni, szerelni, fejleszteni, a kijelzőjük pedig messze elmarad egy Dell U2311H IPS-től...

    200k-ből már kihozható a fent említett konfig, ami valóban gamer, kis fogyasztású, kevésbé melegszik, ha nem szempont a hordozhatóság akkor én mindenképp PC-t vennék, főleg játékra, ha pedig szükség van a mobilitásra, akkor vm. 13" noti, hosszú üzemidővel, kis tömeggel pl.

    Lenovo ThinkPad Edge E325
    Pro:
    + matt kijelző
    + jó billentyűzet
    + halk és hűvös működés
    + eSATA, Powered USB
    + Trackpoint
    + hosszú üzemidő

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák