Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Psychonaut

    addikt

    Sziasztok!

    Eloszor is leszogeznem, hogy visszaolvastam ( :D ), de nem igazan talaltam az enyemhez hasonlo kerest, ezert ugy dontottem, meger egy posztot.

    Tehat, szuksegem lenne egy laptopra, kovetkezok a felteteleim:

    -legyen megbizhato
    -ha lehet, legyen fem, de a muanyagokat sem vetem el
    -legyen normalis hutese, ne egesse a labamat
    -legyen 1366x768-nal nagyobb felbontasu, lehetoseg szerint matt kepernyoje (utobbi nem kriterium, de elony)
    -IPS kepernyo elony (de ilyen kategoriaban leginkabb alom, ha jol gondolom)
    -dedikalt VGA szinten elony, de nem kriterium, nagyon ritkan jatszom
    -billentyuzet-hattervilagitas szinten elony
    -SSD elony
    -minimum 500GB-os HDD (ha van SSD, akkor nem muszaj, egyebkent kriterium)
    -tisztesseges hangrendszer elony (nem varok mozihangzast, de ne legyen nagyon dobozhangja azert)
    -numpad-es billentyuzet nem kell, ujjlenyomat-olvaso nem kell, operacios rendszer nem kell

    Ar: maximum 220.000-ig, DE USA-bol es UK-bol is johetnek a gepek, szallitast vegyuk ingyenesnek, ugyhogy 1000 dollar / 625 font a keret ebben az esetben. HP-nek vannak nagyon jo kedvezmenyei USA-ban (pl. bizonyos modellbol 1400 dollaros arbol 400 lejon kuponnal), nem tudom, ti tudtok-e mas gyartonak hasonlo kedvezmenyeirol, esetleg kifejezett akciorol elore meghatarozott idoben, stb.

    Nem ragaszkodom az uj gephez, ha kaphato valami kifejezetten jo szeria hasznaltan ilyesmi arban, nekem ugyanugy megfelel.

    Nem fontos a gep vasarlasa, par honapot tudok varni vele, ha megeri (uj generacios processzor miatt peldaul).

    Tippeket elore is koszonom.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák