Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Balaena

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tudnátok ajánlani notebookot a következő paraméterekkel?

    - 17"-os kijelző, ami NEM Glare Type-os
    - 2 gigánál nem sokkal kisebb proci (lehet 2 magos is)
    - minél több tárhely és memória (ez utóbbi legalább 1 GB)
    - lehetőleg 265 MB-s, nem integrált kártya (értem ezalatt, hogy GeForce vagy ATI, nem valami névtelen kis gagyi)
    (Főleg irodai jellegű felhasználásra kell, explorer, e-mail, statisztikázó program, illetve egyszerűbb játékokra, pl. Heroes 4.)

    Operációs rendszer nem fontos, ha nincs vagy Vista, úgyis vesz hozzá az illető XP-t.
    Garancia legyen rá legalább 1 év, de a 3 év még jobb lenne.

    Ár tekintetében természetesen minél olcsóbb legyen, de indokolt esetben 350-ig belefér.

    Előre is köszönöm a javaslatokat!

    Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

  • Balaena

    csendes tag

    válasz #16820480 #5824 üzenetére

    Köszi az észrevételeket, bár nem egészen erre gondoltam.

    Szóval kezdem ott, hogy nem nekem lesz a noti, hanem nővéremnek, akinek már volt/van egy notebookja, azt szeretné jobbra cserélni. Az elvárásokat ő támasztotta, mivel most van elég pénze, szeretne több évre egy jó gépet.
    17"-os azért kell, mert volt már egy szemműtétje, és szeretné kímélni a szemét, amit a nagyobb képernyő megkönnyít. Egyébként elég sokat használja otthon, de a cipelése sem fog gondot okozni.
    A procira meg, ha jobban elolvasod, azt írtam, hogy "2 GHz-nél nem sokkal kisebb", tehát nem feltétlenül 2, lehet az 1,8 is.
    Videókártyát gondolom azért szeretne olyat, hogy tényleg ne legyen gond a játékokkal.

    Amol hozzászólását sokkal hasznosabbnak éreztem, miszerint tényleg nem nagyon lehet most már Glare nélküli gépet találni?

    Ha más sem tud ajánlani semmi konkrétat, akkor megyek vissza, bújom a boltok ajánlatait, hátha mégis ráakadok egyre...

    Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

Aktív témák