Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • inkubator

    tag

    Sziasztok! Játékos noti kellene max 150-ig. Crisys menjen rajta szép grafikával. Mondjatok pár modellt! :DD

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy van e olyan oldal ahol a játékokban nyújtott teljesítmény alapján rangsorolják a notikat? Mert a notebookchek-en csak videó kártya vagy proci stb alapján lehet rangsort felállítani. Az is jó ha mondjuk PcMark pontok szerint lehetne a gépeket rangsorolni. Azért érdekel a téma mert eddig nézegettem gépeket és csak arra figyeltem hogy 9600M GT kártyás noti legyen vagy annál jobb, de valahol olvastam hogy szarabb videókártya is megverheti a 9600GT-t ha esetleg jobb a proci meg a többi. (A megverhetit úgyértettem hogy a gép összteljesítménye játékban).
    Jelenleg 110.000ft-om van ami nevetséges egy olyan laptophoz ami Mediumon viszi a Crysis-t meg a GTA4-et, de nem sietek a vásárlással mert nyáron legkésőbb meglessz a 200.000 HUF.
    Eddig ezeket nézegettem:
    HP Compaq 8710p (renew,asis)
    8510p (renew, asis)
    Acer Aspire 5930G (9600M GT DDR3)
    Acer Aspire 6935G
    MSI GX620
    GX720
    GX701
    Gateway P-6860FX
    ASUS X57VN - ELITE
    HP dv5-1180eh (FT156EA)
    HP dv5-1190eh (FT157EA)
    Satellite X200-21X. 8600M GT SLI
    Dell XPS, Precession (200.000 körül)

    Vagy ha valaki kb rangsorolná 1. a legjobb 12. legrosszabb.
    Előre is THX!

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    Köszi a gyors válaszokat (jöhetnek még)! Nos nézegettem a Gateway notikat már pár hónapja, lenyűgöző a teljesítmény meg még szép dizányos :) is DE tényleg az a baj hogy ha veszek, akkor ha elromlik itt nincs szervíz és egy mobil eszköznél fontos az itthoni gari nekem, a másik hogy nem tetszik az hogy valakinek csak úgy átutalok 100.000 vagy több előleget........nekem az nem jön be(mert a gépeket előlegre szokták behozni külföldről). A HPQ-k jó ár érték miatt és itt a Ph-n mindenki esküszik rá hogy erős gépek, jó az anyaguk
    csak a szürke kinézetük nem tetszik de inkább legyen egy jó hőelvezetésű,masszív konfigom mint 1 csilivili de széteső noti. Mivel fiatal vagyok vonz a HP DV5 kinézete de ha idővel lekopik a fémes hatás akkor bukta, de kecsegtet is hogy 4év garit adnak hozzá háztól házig (media markt karácsony környékén). DELL XPS-ek szoktak apróhírdetésben neten lenni 200.000 környékén és garancia is szokott rá lenni, csili-vili is és erős gépeknek mondják őket ismerőseim. Az msigx701x van havernak, de melegedése miatt kezdek letenni róla, pedig 9600GT karija ddr3-as. Egyszer valaki tisztába rakhatná hogy mely gépekben van 9600M DDR2 és melyekbe DDR3.

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    Sziasztok! Szeretnék olyan notebookot ami viszi a GTA4-et, Crysis-t és CAD progikat szépen. Ahogy olvasgattam 9600Gt szintű kártyával rendelkező gépek. Maximum180-190.000ft. Írjatok pár gépet és boltot. Bocs de nincs időm visszaolvasgatni. :( Válaszotokat előre is köszi!

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    Sziasztok! Friss HP Pavilion 15,4-es notimhoz keresnék valami megbízható táskát. Adjatok tippeket melyik táska miért jó. Józan paraszti ésszel olyanra gondoltam amiben van valami könnyű merevítő, de nem tudom hogy létezik e ilyen. Van mik a fő szemppontok táskavásárláskor. Remélem tudtok segíteni! Ja és nem baj ha nem túl drága 10.000 alatt. :D

    Ja és mivel sokat segítettetek nekem a választásnál így most akinek kérdése van HP-Compaq Pavilion dv5-1180eh -val kapcsolatban arra szivesen válaszolok. A privát üzenetet biztosan észreveszem!

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    Sziasztok! 1 éve is miattatok vettem nagyon jó notebookot (HP Pavilion). Főleg spyduck kolléga osztotta a jótanácsokat, őt külön üdvözlöm. 1-2 oldalt visszanéztem de nem volt olyan hozzászólás hogy most 100.000 alatt mit érdemes venni.
    Kikötések: Kis kijelző 14 vagy annál kisebb, jó szervízháttér. Esetleg ha a merevlemez 100gb feletti az se hátrány. Netbookot nem szeretnék mert abba nincs dvd-író.

    Várom a tanácsokat és a linkeket! Tudom hogy a Googli a barátom, de több szem többet lát, meg aki ide jár az benne van a témában. :R

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    válasz Khelben #36082 üzenetére

    Mindenki véleménye szerint, de spyduck volt már akkor is az 1ik szakértő ebben a témában. És a hp tényleg jó gép! Annyi hibája van hogy nincs rendes driver ellátottsága xp-re. De fórumokról megoldottam, kivéve a Quick Play multimédia programot ami nagyon hiányzik, az egy jó program csak nincs xp-s változata (tudtommal). Annak ellenére hogy mindenki én is) azt mondja a Pavilionra hogy anyagminőségben nem közelíti meg a sima HP-ket, sose volt vele semmi bajom pedig 3 hónapig sporttáskában meg válltáskában hordtam. Persze azóta kapott egy Kinetiket. ;) A 9600GT-s videókarija pedig még minden játékot elvitt eddig közepes beállításokkal. Bár látom az újabb Pavilionokba valmi 4500-as vagy milyen kártya van, majd megnézem hogy az mennyivel gyorsabb (azon az Bechmark oldalon).

    DE ne térjünk ell az eredeti tárgytól az előző hozzászólásomban leírt paraméterekhez keresek az asszonynak Notebook-ot. Írjatok minél többet! :))

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    válasz spyduck #36089 üzenetére

    Oké de a Compaq az akkor valami Renew vagy Asis volt, nekem meg itt jött helyben egy lehetőség a piaci ár alatt de új Pavilion és még garancia is van rajta több mint az Asis-on vagy Renew-n. (Azt hiszem) De kijavítatok ha tévedek. Szóval 100.000 alatt mondjatok valami megbízható 14"-os vagy kisebb gépet DVD-íróval. THX!

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    Haverom CAD programokhoz keres notebookot 170.000-ért max. Aki használ CAD-et az írja már meg hogy milyen notebook boldogul el szépen ennyiért a mostani CAD-eket is beleértve. Ja és csak új gép érdekel, meg a srác részletre venné.

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

Aktív témák