Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • q13579

    senior tag

    válasz amol #13206 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy a notebook legfőbb jellemzője a vga... De sztem nem is ezt írtam.

    Annyit mondtam, hogy alsó középkategóriás gépekbe rakott CPU-k között nincs nagy, érezhető különbség, viszont VGA-k terén annál inkább.
    Nagyon jól tudom, hogy számos más specifikáció is közrejátszik notebook vásárlásakor, viszont ezek relative egzaktak egy "alap" felhasználó is meg tudja állapítani a 120 Gb és a 160 Gb közötti különbséget és személyes igényeihez kellőképpen hozzá tudja mérni, majd igazítani.
    Viszont a CPU és a VGA front ettől némiképpen eltér, mivel itt pusztán órajel és típusszám alapján nem tud a vásárló valós képet kapni a teljesítményekről, így ezeket összehasonlítani sem tudja. Ehhez jönnek jól az ilyen tesztek, amik ugyanazon keretek között vizsgálják az egyes hardvereket.
    Szóval mégegyszer hangsúlyozom, hogy nem állítottam hogy ez a legfőbb jellemző, mindössze annyit akartam érzékeltetni, hogy érezhető és a felhasználó számára szignifikáns különbség ebben a kategóriában a vga-k terén van...

Aktív témák