Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz priti #1665 üzenetére

    Néha szoktam ide benézni, mivel nekem is tavaly lett klímám. Látom itt is szóba került ez a "japán klímán kívül minden szar" téma. Amúgy egyet értek veled, ahogy olvastam a hozzászólásod, mintha én saját magam írtam volna.
    Benéz az ember egy klíma topikba (az Ind_x-en eléggé pörög) és csak azt olvassa, hogy ilyen japán, olyan japán klíma a jó, és ezeken kívül mindegyik sz@r. Valahogy nem akarom elhinni. Nekünk tavaly óta van Samsungunk és teljesen jól működik. Egy pár ismerősöm is Samsungot vett, és senkinek sem volt semmi baja vele. Az említett fórumon meg csak azt olvassa az ember, hogy a Samsungok ilyen sz@rok, olyan sz@rok, szinte az jön le, hogy mindegyik sz@r.
    A másik dolog, hogy ugye a Samsungoknak eléggé nyomottak az árai, tehát gondolom sokaknak nem is áll érdekükben eladni, kevesebb pénzt lehet rajtuk keresni. Én még kíváncsi lennék egy statisztikára is, hogy a mai anyagi helyzetben tavaly milyen arányban vettek az emberek milyen márkájú klímát. Lehet, hogy amíg eladtak 100 Samsungot, addig sikerült 10 japánt. És lehet sokat mondtam a japánra. Tehát lehet, hogy amíg beírta 3-4 ember, hogy rossz a Samsung klímája, addig valószínű, hogy másik 1000 ember meg teljesen elégedett vele. Amikor vettem a klímát szállítottak máshova is, benéztem a kisbuszba és Samsung klímával volt tele, más márkájú nem is volt. Tehát meghibásodás szempontjából is nyilván amiből többet adnak el, abból fognak többet szidni, tehát a Samsungból.

    Picit ez olyan, mint amikor a háztartási gép fórumba is beírja 1-2 ember, hogy a Miele a mosógép, az összes többi gagyi. Még ha tartana is 20 évig a gép, én akkor sem akarok egy régi, megsárgult penészes géppel mosni, és mondani, hogy igaz, hogy 600.000Ft volt ez a gép, de működik. Nem higiénikusabb, ha akár 5-8 évente lecserélem egy vadi újra? Ami többet is tud új funkciókkal, szebb, modernebb. Most például lehet csak egy LG DD gépem van(6kg, 1000ford, keskeny, LCD kijelzős stb...), nekem hiába jönne bárki egy 10-15 éves Miele-vel, kiröhögném.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    Sziasztok!

    Panel épület felső emeletéről lenne szó. Mivel 3 falat ér a hideg levegő, télen 20-21 fok van az egyik szobában. Ide kellene egy klíma nyáron hűtésre, télen pedig kiegészítő fűtésre, hogy meglegyen 24-25 fok.
    Most nem konkrét típus érdekelne, hanem hogy ezen a részen nincs erkély. Ilyen esetben hogyan lehet elvezetni a kültériről lefolyó vizet?

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák