Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #98593280 #56993 üzenetére

    Ez olyan, mint amikor anno 19 ezerért vettem egy Thermaltake Sopranot. Igen guszta kis házikó, aztán ahhoz, hogy ki lehessen nyitni a zárat a hozzá adott<-- kulccsal, egy lakatos segítségét kellett kérnem, mert valahogy nem volt kedvem azt a böszme dobozt megint áthurcolni fél Pesten. Akkor határoztam el, hogy Tt-t soha többé.

    Visszatérve ominózus esethez; az egy dolog, hogy mondjuk relatíve tágas, jó a szellőzése, egész stabil meg a kábel menedzsment is ok, de az is igényes, hogy 20-30 EZRET<-- fizetsz csak egy házért, aztán egy picit óvatlanabb mozdulat miatt (de lehet, hogy még az sem kell) szanaszét kiszakadnak a vezetékek, mert unitonként 6 centet spórolt a gyártó?

    A tesztjeidben azt írod, hogy inkább szőrösszívű vagy és szigorúan értékelsz. Miért véded az ilyen olcsójános vadkínai megoldásokat, aminél egy 2 napos mérnök tanfolyam után én is különbet terveznék?

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák