Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelna91

    senior tag

    válasz ribizly #74801 üzenetére

    Köszönöm a megerősítést, a G305 lesz a befutó. :K
    Viszont nem elemet fogok bele tenni, hanem kis kapacitású ikeás Ladda akksikat, amik az Eneloop Lite átcímkézett megfelelői (lásd elemlámpa topik), azok jó könnyűek, és pár hetet simán bírnak. Az Anywhere 1-emet is ilyenekkel használtam, és szuper volt.

    Ha már szóba került, megjegyzem, hogy az Anywhere 1 sokkal-sokkal jobb volt a 2-nél, sajnos. Nagy csalódás volt a csere, de sajnos a régi gombjai 7-8 évnyi folyamatos használat és sok-sok utazás után megadták magukat. :( A 2 Li-ion akksija valakinek bejön, ezt még meg is értem, de ettől eltekintve semmi fejlődést nem látok. Eleve hogy-hogy nem, lemaradt a hordozótasak, ami az 1-hez még járt. Az összeállítás pedig sokkal olcsóbb. Fém ebben már nincs, műanyag az egész, nyikorog is, és az illesztések sem tökéletesek, ha megemelem az egeret, érzem is, hogy "vágja" a kezemet.

    De ami a legrosszabb: a ki-bekapcsolót megváltoztatták. A régi az a zseniális csúsztatós kapcsoló volt, ami a szenzor elé csúszott, az újon pedig egy kis pöcköt kell kapcsolgatni. Egyszerűen imádtam azt a csúsztatós kapcsolót, szerintem zseniális újítás volt. Könnyű volt kapcsolgatni egy kézzel, és egy élmény volt minden alkalommal hallani a kis csattanást. Ó, mennyit játszottam vele! :P Ezt a mostanit pedig egy kézzel alig lehet kapcsolni, mert persze még nem is könnyen elérhető helyre tették. Ez arra ösztönzi az embert, hogy hagyja bekapcsolva, de így egyrészt jobban merül, másrészt könnyen bezavarhat, például felébreszti az alvó gépet.

    Nem ragozom, ez egy szomorú történet. Így múlik el a világ dicsősége! :O

Új hozzászólás Aktív témák