Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3.Aragorn

    addikt

    válasz Murkesz #13184 üzenetére

    Razer Deathadder v2, Microsoft Intellimouse 3.0:
    Ezek kiemelkedőek.

    Nem minden vándorút céltalan...

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz Murkesz #13184 üzenetére

    1.1a 400 dpi.

    "áttértem RTS-ezésre (starcraft2), és ehhez az kevésbé alkalmas."

    Ööö...miért?
    Vagy a palm grip-re gondolsz? Akkor fogd máshogy..

    "1920x1200-as felbontást használok --- Első kérdésem az lenne, hogy mekkora lenne az a dpi, ami kellően gyors lenne ehhez a felbontáshoz?"

    Ha hajlandó vagy 3 cm-nél többet mozdítani egy egéren (:U), akkor a 400 dpi is tökéletesen megteszi.
    Nekem 2048x1536-os felbontás átlóban volt a padon 13 cm ominózus Intellimouse-val. Win-csúszka default 6/11 (ezt ne is babráld), Win-accel teljesen nullázva registry-ben.

    "Még annyi plusz infóm van, hogy valószínűleg áron alul hozzá fogok jutni egy razer megasoma egérpadhoz."

    Ha mindenáron Razer-padot akarsz, akkor egy Goliathus-val (vagy külhonból rendelve méginkább egy Mantis-val :K) szerintem jobban járnál.

    "Razer Abyssus: szívem szerint ezt vinném, azonban azt írta egy srác, hogy egyetlen baja vele, hogy fél óra játék után fáradt a keze."

    Az Ő keze. És a TIÉD? Ez a dolog teljesen egyén-függő..

    "Nézelődtem már néhány gamer fórumon, és alapvetően felmerült néhány típus, mint opció. Ezek közül van valami, ami különösen ajánlott/nem ajánlott?"

    Első hozzászólásból bármi, kiegészítve Logi G400-zal.
    De szvsz teljesen felesleges cserélni egy Intellimouse-t..

    Ha meg kis ínyencséget akarsz, akkor irány e-bay és egy Razer Krait + Razer Mantis Control pad. Esetleg ha Mantis-t nem találsz (bár szokott lenni), egy Puretrak Talent is "megteszi". ;)

    -------------------------------------

    deatom:
    "de lehet nem veszek semmit, mert van egy intelimouse 1.1 am, veszek rá hyperglide- ot, és kész
    mennyivel olcsóbban kijövök,és jó lesz pár évig, nem úgy, mint ezek a "minőséginek" nevezett mai sza....k, amik tönkremennek 1-2 év után.
    "

    Ennyi. Meg is válaszoltad a kérdést. :)

    -------------------------------------

    PainKiller13:
    "Nem értek az egerekhez sajnos, 5-6ezer ft környékén milyet érdemes venni és miért?"

    Újonan, játékra semmit.
    Kivéve persze, ha hajlandó vagy E-bay-ről rendelni Logitech MX 310 / Logitech G1 / Razer Salmosa-t (netán MS Whellmouse Optical 1.1 / MS Intellimouse 1.1a-t). Postával vannak kb. ennyibe, trusted seller és röhögve érik ezt a pénzt.

    Ha valamiért nem akarsz rendelni (bár én nem látnám erre a helytálló indokot), akkor első hsz.-ból használtba valami szépet.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák