Hirdetés

Aktív témák

  • Versus

    senior tag

    A 2.4B-s proci 533-as fsb-vel megy tehát nem 4X100-al mint a ''sima'' 2.4-es.Vagyis 133X4=533. A lap a jelenlegi bios-al 200X4=800-as fsb-t tud.Most jó kérdés hogy támogatni fogja-e a 800fsb-s procikat ''hivatalosan'' de ezek amúgy is csak rajzon léteznek egyelőre.Szerintem azt meg meg kell szokni hogy hamar elavulnak a dolgok ,mire a következő generáció a boltokban lesz már rég szellőztetni fogják mi lesz utána.Gépet meg venni kell mert dolgozni és játszani kell.Ez a biznisz.Én olvastam olyan cikket is hogy lesz 166X4=667 fsb-s proci generáció is.Ki tudja mi az igazság?Szóval nem éreztem beszólásnak a dolgot ,inkább kérdés volt szerintem ezért küldtem el a saját teszt eredményeimet,hátha segítenek a döntésben.(szerintem oda is ér de hát a freemail!)Meggyőzni meg senkit nem akarok mert annak sosincs jó vége,lásd Amd v. Intel örökrangadó.Örülnék ha más GB tulajdonos is hozzászólna a dologhoz habár tudom hogy elég ritka madár az ilyen ,de ha mégis irjon a tapasztalatairól legyen szíves !

    Premium Vintage

Aktív témák