Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tequila86

    tag

    válasz Helsing #90035 üzenetére

    Szia!

    Ez a taktilis vs. lineáris nálam is nagy dilemma, bár én főleg játékra használom a billentyűzetet, mégsem érzem nagyon magaménak a lineáris kapcsolókat. A napokban tesztelgetem, mert vettem tesztkapcsolókat. Segíteni ebben nem nagyon tud senki ahogy tapasztalom, teljesen egyénfüggő. Én lineárissal vásároltam a billentyűzetem, de halkított taktilisra cserélem őket.
    Szerintem a lineárissal borzalmas a gépelés, játéknál mondjuk elég kényelmes használni őket. Mivel az előző membrános billentyűzetem lenyomás érzetre inkább egy taktilisra hajaz, így azzal próbálkozom. Hosszú távon nem tudom milyen lesz, lehet egy adag lineáris halkított kapcsolót is be fogok szerezni.
    Még annyi, hogy én is akksisat vettem, a gyártó szerint nyugodtan lehet használni vezetékről, nem jellemző az akkuprobléma (megkérdeztem e-mail-ben).

    i5 13400f/Asus TUF B760M-Plus wifi/Asus TUF 3060Ti/2x16Gb Kingston DDR4 3600Mhz/500Gb Samsung 980 Pro m.2 SSD/500Gb Samsung 970 Evo sata3 SSD/1Tb WD Green HDD/Alpenföhn Ben Nevis Black RGB/Seasonic 750W gold modular/Deepcool D-shield v2/Arctic F12 value pack/Samsung C24FG73FQU Monitor

Új hozzászólás Aktív témák