Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trassher

    addikt

    válasz Dluinet #78920 üzenetére

    Ennyi pénzért vegyek franciát vagy olaszt? Ennyi pénzért fogok kapni más gyártótól olyan megbízható motort mint az ős 1.9tdi? Ha igen akkor szólj és kiterjesztem az érdeklődési köröm.

    bitpork: Ismerősi körben sorra hozzák be a szebbnél szebb B5-öket 750K-ért papírozva. Igazából az a helyzet hogy egyetemista vagyok, 1 év múlva végzek. Édesanyám akar magának autót mivel rájött hogy ha én elkezdek dolgozni akkor ő még a boltba sem fog tudni elmenni egyedül mivel fater autója sosincs otthon. '96-os jó állapotú swiftem van ami neki tökéletesen megfelelne, 13 éve a miénk, eljárni a boltba, 50km-nél messzebbre amúgy sem menne az autóval. Ilyet mondta hogy keressek neki 5-600 ezer között de miért ha már erre a célra van egy autónk. Ezért fordult át a dolog abba hogy akkor nekem kellene autó. Még ugye egy évig egyetemre járok ami 100 km az otthonunktól és a suzuki swift nem épp arra lett kitalálva hogy 5 ember csomagokkal utazzon benne. Erre a célra kellene aztán pedig napi ingázásra, hazaútra ami remélem nem 100 km lesz hanem minimum 350. Ilyen feltételek mellett keresek autót a megadott árban de ez nincs kőbe vésve így ha kell akkor kifizetünk többet is.

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7

Új hozzászólás Aktív témák