Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz neduddki #54225 üzenetére

    legalább két difizárasat linkelnél, nem ilyen szottyadtat. nem is értem, mert szerintem 1 záras nem is lehetne ilyen kárpittal. (most nézem valami nem kerek, mert 2 kar meg ott van, csak a visszajelző nincs...)

    amúgy meg amíg a 130-at laposon megcsinálja, addig szerintem miről beszélünk. tudod én kinézem magamból az imént linkelthez hasonló fára csavarodást, inkább megelőzöm az ilyen ingerenciákat. céges astra is folyton elhalt a stílusom miatt (lambda meg ilyesmi, ki tudja miért haha). amúgy lehet nem elhinni, de a fele ilyen szupergyorsított kocsi felett elnézek a távolba a következő lámpánál.

    a műszerfal is olyan, hogy amíg meg nem érted miért kell olyannak lennie, addig idegen. "túl sok a visszajelző", volt a múltkor a w124 kapcsán a belsőségen. csak hát gazdasszony mit kezdene a böszme 5+ méteres kombi 124-gyel / 126-tal... lebontaná a többieket a teszkó parkolóban, mire bevásárol.

    de most komolyan: írd le mi az, amire szükség van, és nincs itt meg. most a légzsákot kivéve, ez azért a 34 éves installáció. pláne rendszeridegen digitál rádióval, repülne nagyot belőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák