Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny_vT

    senior tag

    válasz rbalint88 #214108 üzenetére

    A választható márkák közt Toyota nem volt, a Fordot pedig feleségem elvből elutasítja.
    Az új Golf segge nekem se adja, a 7-es sokkal bírhatóbb volt. A céges 8-assal hosszú út során szokott lenni probléma, hogy szétkapcsolja a bluetooth-kihangosítást (de közben meg a podcast megy tovább... ki érti? :D ), azon kívül azt a rendszert már egészen megszoktam.
    Ja apropó, a céges 8-as Golf-nak befosott a kéziváltója, 16.000 km után komplett váltócsere. Járó motornál nem emelt ki a kuplung, én meg ott forogtam Potsdam belvárosában. A trükk az volt, hogy minden piros lámpánál le kellett állítani a motort, berakni kettesbe, beindítani, majd úgy lehetett indulni. A 3-ast nehezen, de még vette, 4-es már rendben volt. A hazaúton már a 3-ast is két kézzel kellett betolni :D :D

    #214109vzsryl
    A szívem nekem is az Octavia szedánhoz húz, de akár kombiként is. A forma korrekt, belsőre tágasabbnak érződik a Golf-Leon-párosnál és szeretem az apró Skodás kényelmi praktikákat. Az első kereskedőlátogatás éppen a Skodánál lesz holnap délelőtt.

    #214110Qru
    A Leon-t a 214112 miatt helyezed a Golf fölé? A szoftver a Seat-tól jön bele, nem a VW-től?

    #214111rbalint88
    Köszi a tippet! Elkerülte a figyelmem, hogy az A4 már régebbi, arra rá se néztünk. Árban az A3 lenne hasonló, sőt picit drágább, de lecsekkolom akkor azt is, mert egy A4 Avant az nagyon vinné a prímet.

    #214113BigBlackDog
    Szerdán megyek Volvo kereskedőhöz kárfelmérésre (lejtős parkolóban nekem gurult egy Civic, amíg a tulaj távol volt, valószínűleg lökös csere lesz), ott van kiállítva egy pezsgőszínű XC40, mindenképp beülök egy próbára. Csak az új S60-ban ültem eddig, az nagyon bunker és baromi kényelmes volt.
    Kösz a tippet az üléssel!

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák