Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz -v- #156634 üzenetére

    A td az M51. ;)

    (#156635) xeon.Szabi: A legutolsó térkép 2016-os, nekem is az a DVD van benne. Bár tény és való, hogy nem használom, Waze párti vagyok. De pont a Waze az ami nem megy Apple Car Play-el. Szóval az Adamban vagy Google Maps, vagy Apple Maps. És csókolom.

    Comfort ablak sajna nem dupla üvegezés, pusztán felhúzza magát, és távirányítóról nyitod-zárod ha szellőztetni akarod. Bár e mellett is nyilván töredéke a menetzaj az öreg vasban.

    Valóban a múlt a xenon, de még mindig klasszisokkal jobban látsz vele mint egy hagyományos halogén lámpával. De várom szeretettel, hogy melyik 2 éves 3M alatti gépben van LED lámpa. :DDD

    (#156636) HKorn: Úgy, hogy 1. normális alapot vesz 2. normálisan odafigyel rá. Nekem pl van egy bazinagy paksamétám minden egyes fiszfasz számláról (még a futómű állítás és a kerék le-fel szerelés is). Tudom pl, hogy az automatában 2015 októberében cseréltek olajat és szűrőt 14x e km-nél. Nincs is semmi baja.

    Valóban lehet egy pénztemető egy öregebb vas, viszont azt se felejtsük el, hogy sok esetben ezekre már ráépült a kiszolgáló ipar is. Pl az E46-hoz Németországból olcsóbban kapok gyári lengéscsillapítókat mint egy akármilyen francia kisautóhoz. Ha törik rajta valami na bumm. Vödör számra bontják őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák