Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz rbalint88 #156425 üzenetére

    a teljes szerviz a ket feltengelycsuklo felujitassal es a munkadíjjal volt 260k
    80k volt ebbol a ket feltengelycsuklo felujitasa + ki-beszereles
    de minden uj, a pollenszuro is meg minden "gyari"

    es olyan csinalta aki szinte csakis digo verdákkal foglalkozik, akinek van rendes vezerles rogzitoje is hozza, meg minden szukseges spec szerszam ott van kéznél, nem pedig atjeloljuk a szijat filccel, osztjoleszazugyvazze

    o "kicsit" olaszauto meg motor manias maga is :DDD
    Ducati motorral (is) jar, bent a muhelyben Ducati molinok a falon, meg Ducati-s poloba szokott lenni
    szoktak nala allni Delta Integrale-k is, meg 155 Q4-k is
    a Ranga Laszlo magyar rally bajnok volt utcai edzoautojat is oda jaratja a mostani tulaja

    mondom neki, a multkor (juli vege aug eleje volt ez) volt egy elado 147 Ducati Corse a hahu-n, tudod, az a 170lo 330Nm-s JTDm 16v motor, Q2-s valtos, Ducati Corse logok a fejtamlakban meg kesztyutarton, a kuszob diszleceken, es csak 500db keszult belole RHD es LHD osszesen igy, szoval nem egy gyakori db... selyemszinuek a tukorhazak es a scudetto
    aszondja erre: igen, tudom az milyen felszereltsegu
    folytattam, hogy: -de eleg hamar megoldodott ez a problema, mert bar 23h korul meg fent volt a hirdetes, es gondoltam na majd reggel felhivom ezt, de reggel 9 utan mar nem volt ilyen kodszamu hirdetes
    erre o (es elotte sohajtott egyet): hat azert en is elmentem volna meg ejjel kettokor is akarhova az országban

    147 DC

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák