Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz giigz #14548 üzenetére

    Nekem a gyári olaj 8k kell bele 3.3lityi, ez 32k, ez bőven beleférne, ha csak ennyin múlik a dolog :K

    (#14549) MunezXBK: 150ért láttam neten ehhez automata váltót, tehát semmiképpen nem fogom annyiért megcsináltatni :(

    (#14550) Napfénysüti: Nemigazán, időszakos cseréken kívül volt két gyújtótrafó gondom és jónapot. Amiket cserélgetek folyamatosan lassan, ahogy engedi a pénzem, azok kopó cuccok. (Fékek, motortartó bak, lengőkar, stabilizátorgumi, gumik, olajcsere, stb.... csak egyszerre nem tudom, mert amúgyis drága hozzá minden, meg pénzem sincsen olyan sok egyben. )
    Most megyünk vezérléscserére, bár lehet előtte elviszem automatáshoz hogy nézzenek rá, az nem kerül semmibe :D

    (#14551) Szplöttyy: Olyanra gondoltam, hogy későn vált el, ránt váltáskor, vagy tudom is én... ilyeneket olvastam neten.

    Lehet nincs is semmi baja, csak én beszélem be magamnak... nekem már az is baj, ha a fordulatszámmérő alapjáraton kimozdul 2mm-t... persze indítás után :DDD Minden szarral viszem orvoshoz, az a biztos :B

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák