Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz LuckyL #143090 üzenetére

    ember te kinek gondolod magad ? most csak úgy őszintén,irtam én olyan hogy lenyomtam 20bmwt , és meg ilyenek ? mi olyan hihetetlen hogy nagy sebességnél egyenes uton el elengeded a kormányt egy pillanatra(leszogezem mielőtt elkezdesz tovább okoskodni hogy senki nem volt a közelben tehát max magamat veszelyeztettem) és a kocsi nem huzott semerre? az max azt jelenti hogy a kocsi futóműve úgy működik ahogy kell és ennyi nem kell mellé dumalni.
    igen,kurvara valszeg alap dolog sok kocsinal, ezzel a pugot max annyival fenyeztem hogy valoban jó kocsi műszakilag. rettentő okos vagy,meg arcoskodj,de egyrészt rohadtul semmi kozod hozzá hogy mit vettem,ketto meg az hogy nekem most egy suzuki után ilyen fosra telett,tudod mit ? rohadt buszke vagyok rá,mert hitel mentes ez a kocsi is , meg lett ezért is dolgozva ne aggódj.
    és amúgy is milyen jogon kerdojelezed meg ? tudod a fos suzukim is 120korul kezdi razni a kormányt,de én még addig tartja is az egyenesen magát. eddig nem volt olyan suzuki regiek közül ami ne lett volna ilyen. részemről befejeztem,es valahogy ingerem sincs veled diskuralni .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák