Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Qru #13103 üzenetére

    Azert az sem 100%, ha segge torik vminek, mert mi van ott allok a buszmegalloban aztan a 90-l erkezo ele bevagok meg nem adva az elsobbseget neki.
    Akkor sem feltetlenul dorzsolhetem a tenyerem, mert ha abban meg ulnek 3-n, akkor szoptam is.

    több drón kell ;P

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Qru #13103 üzenetére

    "Jöhetsz a kresszel, ha nem a kocsi háta tört össze (ebben az esetben kövtáv és nyert ügyed van) a biztosító elutasítja csípőből."

    Ez mennyire vicces. Tökéletes saját példám van, hogy még véletlen se úgy van ahogy mondod. Uis volt evvel a kocsival már balesetem és mi? megtolták oldalról (linkelve is volt ide képekkel) és a biztosító fizetett.
    Innen viszont jó lenne tudni melyik biztosítónál is dolgozol...

    "Viszont van egy jó hírem is, ha perre mész nyerhetsz simán egy közepes ügyvéddel is, mert a bíróságok zsigerből gyűlölik a biztosítókat."

    Minek mennék? Két lehetőség van. Vagy bnőm volt egyértelműen a hibás vagy a másik fél. Ez nem a koccantunk mert ő, vagy nem lehet eldönteni, mert ellent mond egymásnak vagy....
    Amúgy se volt még nemhogy peres ügyem, de még tanunak se hívtak be soha.

    "amit ne vegyél személyeskedésnek, csak így általánosságban jegyzem meg: Szerencse, hogy sok ilyen ember van mint te is, különben nem lenne munkánk..."
    Mint már mondtam többször nem én vezettem így nincs olyan verzió, hogy a baleset miattam volt.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Bigemperor

    senior tag

    válasz Qru #13103 üzenetére

    Nincs igazad a "közepes ügyvéddel is simán nyerhetsz" és "a bíróságok zsigerből gyűlölik a biztosítókat" kijelentésekkel, hidd el, ezzel foglalkozom. Hozzáértő ügyvéd kell az ún. "pléhkároknál" is és ne vegyél mérget arra, hogy akármi van, a bíróság neked ítél. Sok érdekes ítéletet láttam már, nem is gondolnád, mekkora logikai bukfencek lehetnek bennük. És akkor az igazságügyi gépjármű közlekedési-műszaki szakértőkről és azok "agymenéseiről" még nem is beszéltünk.Ami tény, a bíróságok alaphelyzetben károsult-pártiak, na de ha vitás már a felelősség kérdése a felek között is, az bonyolítja a helyzetet. Ami tény, általában 1-2 évig elhúzódhatnak ezek a perek, kivétel az ún. "kisértékű perek" (vagyonjogi jogvitáknál 1 millió ft alattiak) szabályai szerint folyók, mivel azoknál határidőhöz kötöttek a perbeli cselekmények.

Új hozzászólás Aktív témák