Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz lenko #124617 üzenetére

    "Egyik sem jött be pl. vezetési élmény(kormányzás, váltás, pedálok pozíciója stb.),"
    mert nem vezettél Alfát ;]

    felhasznált anyagok meg sorolhatnám
    a felhasznált anyagok, amik B4 Passat és G3 óta hámlanak, bármennyire is vigyázol rá? Ez aztán a prémium camouflage, amit szépen levedlik az autó minden tekintetben, mire eléri a tízéves kort. Nem vagyok VAG ellenes, volt 5 nekem is, asszonyéknak most is van egy B6 A4, ami azonos évjáratban pont duplaannyiba került, mint az én Alfám. Az Alfa jobban megy, jobb a kormánya, futóműve, féke, nem kell benne tekerni a hátsó ablakot, jobb a hifi és nem akarják minden sarokról ellopni. És ezt asszony öccse mondja, aki hét határra szóló Audi-buzi. Biztos megér 800ezret a négy karika, jobban hozza a tank-fílinget az A4, de mivel 10+ éves, általában csillió kilométeres futású használt autókról beszélünk, amiken azért már elő tudnak jönni a dolgok (A4-en a szervó csicsereg, meg szar az egérszelep, Alfán a jobbos xenon trafós vagy vezérlős, valamint az infocenter kijelzője csíkozódik be), én inkább a maradék 800ezret beletolnám az azonos használati értéket és több élvezetet nyújtó autóba, ami így tiptop állapotú, az apróságok is ki vannak javítva rajta, csak hát egy nyamvadt Alfa, nem egy birodalmi A4...
    De nem akarok szűk látókörűnek tűnni, ott van pl a Mazda 6, ami a rozsdát leszámítva szintén nagyon jó autó, több helyet is kapsz, abból is másfélért olyat veszel ebben az évjáratban, ami megszólal.
    Nem az a baj, hogy a VAG tetszik, félre ne érts. Inkább az, hogy mindenre azt látod megoldásnak, holott sokszor van említésre sem kerülő egyenértékű vagy akár jobb megoldás konszernen kívül.

  • mdani01

    aktív tag

    válasz lenko #124617 üzenetére

    Nincs baj azzal ha neked a VAG vonal jon be, nekem speciel kevesbe es ahogy Qru is irta a belso tér anyagaival nem vagyok kibekulve, foleg a muszerfaleval es valahogy nem az en vilagom, de ettol fuggetlen passat b5.5 oder b6, superb tetszik. Dehat kinek mi.

    iPhone 6S SpaceGray

Új hozzászólás Aktív témák