Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Declare #110060 üzenetére

    40kmrol ingazok es gyakorlatilag ra vagyok utalva az eszkozre amivel megyek. tehat nekem nem fer bele, hogy adott esetben lerobban. utazoautoban szvsz benne van a megbizhatosag, 300e kmnel meg rendesen szervizelve is boven lesz valami ami elkopik.

    ha te ugy gondolod, hogy 10ezer eurobol egy 300ezret futott BMW 5 jobb vetel utazoautonak, mint mondjuk egy het eves 60ezret futott V50, akkor persze. szerintem ez meg boven az a kategoria, hogy van ennyiert is 10 eves 5os BMW, de en nem mernem bevallalni. ad abszurdum, ennyiert uj Dustert kapni, bar az fapados lesz.

    erre tavolsagok vannak. tavaly 10 nap alatt 2000kmet raktunk egy V40be, elotte egy csaladi turan Europan at olyan 4000km is megesett egy 5napos periodusban. meglatogatni hugomat egy 8-900kmes fordulo jellemzoen.

    tsi motor nem tudom hogy jon a temahoz.

    runner 125: nekem a SUVok terepjarok. tisztaban vagyok mekkora a kulonbseg egy Ladahoz kepest, tudom, hogy a Haldex limitalt, de ettol meg ahol lakok teljesen sima kombi / sedan kocsikkal jar a tobbseg (S40/V40/S60/V70 es hasonlo meretu autok jellemzoen). azok is elmennek telen, a kulcs ugyis a normalis teligumi. ha leesik 60 centi ho akkor mondjuk necces lesz, de olyan volt egyszer utobbi 10 evben.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák