Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz vond #4468 üzenetére

    Volt egy feltétel mégpedig nem kell intel,ha ezek után valaki feszt az intelt fújja mit kezdjek vele?Az számomra nem hasznos.

    Le volt írva a lap+proci+vga a többi volt kérdés.Le lett írva,hogy 1866 vagy 2133 fölös,nem vitattam azért gondolkodtam ilyen ramokban mert nem jellemző,hogy 2-3 havonta cserélek ezt azt a gépben és talán 1 fokkal időtállóbb.

    Vga azért 7770 mert nem akarok előző szériás kártyára kiadni 60+ ezret,illetve nem játszok annyit,hogy 60+ k költsek vga-ra.Persze megfontolandó a 6850 de a tesztek alapján inkább a 7770-re tettem le a voksom.

    Olyan AMD-s ajánlat jött amiben alig volt olyan elem amit kifejezetten írtam,hogy szeretnék.Akkor ez még is hogy lehet help?

    A kérdés a táp/cpu hűtő/ház volt meg,hogy vegyük figyelembe az összetevőket mert mindenképp szeretnék szórakozni a tuningal.Erre jött 15k táp,amikor írtam,hogy azon utálok spórolni.

    Én elfogadom ,hogy jobb vétel a 2500k/2600k le is írtam,de ha kiszeretnék valamit próbálni,hagy tegyem.És mellesleg mélye megtisztelő,hogy az áldásodat adod a dolgokra.Így kerek a dolog ;]

    ShellKretor : én ezt tudom elfogadom elhiszem és a többi és a többi.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák