Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Thommyboj #102 üzenetére

    Az nf430-cal jól lehet tuningolni/ezt ma egy fórumtárs akinek van megerősitette/ az biztos, persze alaplap függő is. A giga lapok jól tuningolhatóak. Mind2 lap gyakorlatilag ugyanazt tudja, az asuson is van dc ddr, mint minden 939-es lapon. A giga annyival több hogy azon gigabites LAN van, firewire, és sata2/asuson sata1/. Ezeket igazából nem használnám ki, ezért érdekelne mit lehet művelni a km890-nel. Azért választottam integrált vga-s lapokat mert mostanában vga-t nem szeretnék venni. És hogy mért mATX? Egyszerű. Egy saját kicsi, lehetőleg minél hallkabb házat akarok ''gyártani'':) a konfighoz. Csak 1 hdd+1odd lesz benne. Egyébként ahogy nézegettem sokkal olcsóbbak a mATX lapok ugyanolyan tudással mint nagyobb társaik. Esetleg kevesebb pci/pci-e van rajtuk, engem az meg nem érdekel. 1-nél több pci slotot soha nem használtam ;) Szóval kérdés még mindig adott : nf vs via?, agyonhúzni nem akarom a procit, de egy kis +sebesség nem jönne rosszul ;)

    (#103) Torry : Gigabyte K8N51GMF-9 RH Socket939 mATX
    S939, nVidia nForce4 430, 4DDR, Dual Channel, 2PCI, 1PCI-E x16, 1PCI-E
    x1, 4SATA II, RAID, 8USB2.0, 1IEEE1394, integrált VGA, audio, Gigabit LAN, mATX 3 év 15 590 Ft.
    Erről rosszat nem hallottam ;)


    [Szerkesztve]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák