Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz bluyoo #43341 üzenetére

    "Látom beindult az agymenés megint!" - Alig teszed ki a lábad a topic-ból, máris... Én is csak kapkodom a fejem... Hogy mik vannak... ... viszont az üdvözlendő, hogy végre képes illusztráció színesíti a topic természettudományos vonatkozásait! Ezzel kapcsolatban eszembe jutott, hogy erősíthetnénk ezt a vonalat, s mindenki őszinte örömére gyönyörű hölgyekről készült aktfotókkal "dúsíthatnánk" a topic-ot, ezzel egyben ugrásszerűen növelve a topic látogatottságát... Csak még arra nem jöttem rá, hogy milyen logikai kötéssel lehetne becsempészni az ilyen jellegű képeket az alaplapok közé? :F Nincs valami ötleted?
    " ...az LGA1150 -es platform lesz ajánlva a Haswell CPU-val... " - Megragadom az alkalmat, s mindazok számára, akik ez év nyara után szeretnének alaplapot,
    Ajánlanám az Asus P10Z87-V-t, vagy az Asrock Z87 Extreme6-ot. Kíváncsi leszek, hogy ez a mondat nyáron is helyes lesz-e... :)

    BomiBoogie - "Wolverine Z77" - Már megijedtem, hogy senki sem ajánlja, de Te megmentetted a topic becsületét!

    Miklosss2012 - Milyen negatív tapasztalataid voltak az Extreme6-tal? (Ha jól emlékszem, a venti-vezérlést említetted.)

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák