Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gerisz

    addikt

    válasz gurabli #4024 üzenetére

    Én minden áron a Samu ellen voltam!
    Megvettük pár hete a 2333SW-t és nagyot csalódtam, kellemesen.
    Jó "kis" moncsi. Bár bevilágítás a tesztekkel ellentétben van, de TN és kész. Nem igaz, hogy nincs bevilágítás! Én arra szavazok, hogy azt vedd! Ráadásul stabil jó talpa is van és az állapotjelző ledje sem zavaró egyáltalán mint a 2233-nak.

  • Mangerd

    aktív tag

    válasz gurabli #4024 üzenetére

    Mit szeretnél?
    A Benő és a Samsung is Full HD-s tehát gondolom olyat akarsz.

    Jelenleg 3 21,5-23-as Full HD van, amit ajánlani tudunk, az említett BenQ E2200HD (nem HDA!!!), az LG W2261V és a Samsung 2333SW.

    Ezek nagyon hasonlóak, alapvető különbség, hogy gyárilag a Benőre nincs pixelhiba garancia, így csak olyan kereskedőtől szabad vásárolni, aki vállal rá (pl Hexaa) Egyébként nagyon sok helyen el van fogyva ez a modell, de Hexaa nemrég kapott, talán még van.
    Az LG és a Samsung gyárilag vállal pixelgaranciát, így bárhonnan nyugodt szívvel vásárolható (más gyártónál ez nem mondható el, ezért nagy riszpekt nekik :R )

    A Samsung azért jobb választás, mert kb ugyanannyiért 1,5"-al nagyobb. (mivel a másik kettő 21,5-21,6"-os ez meg 23")

    Ezenkívül nagy különbség nincs a monitorok között, ilyenkor már a design-nak és szubjektív véleményeknek van csak jelentősége, technikailag a különbség minimális.

    Ha nem a Full HD a fontos, akkor van még egy csomó másik (pl: Samsung 2233BW, 2233BWL, 2243BW, T220; LG W2252TQ, W2242T)
    Az általad említett márkák nem vállalnak pixelgaranciát, ezért vásárlásuk csak olyan helyről ajánlott, ahol vállalnak rá garanciát. Talán ezért se veszi ezeket a többség, így nincs róluk beszámoló, tapasztalat se. (najó, Acer-ről van negatív, de pozitív csak a 100k körüli Dell-ekről van)

    Ha megadnád, hogy mire kell, mit vársz el tőle és mennnyit akarsz rá költeni, akkor többet tudunk segíteni... ;)

Aktív témák