Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00809728

    törölt tag

    válasz bolondember #3842 üzenetére

    Na ja és szerinted ez normális.Értem én ,hogy főnők és beosztott között legyen egy egyfajta távolságtartás de azért gy sőrőzés ill pizzázás belfeérhet nem?
    Sőt volt olyan aki nekem eljőtt segiteni és főldet rakott az udvaromban.Jókat főztünk beszéltünk és ittunk.Én valahogy ilyen főnőkőt képzelek el magamnak.
    Most itt melozik nálam 2 kis emberke kocsmázos fajták kertések voltak Ausztriában.
    Megkértem pket jőjjenek segiteni xxx órabért kapnak + meleg ebéd+pia vőrősbor ill pálesz.Tudják hol a határ nem tiszteletlenek és nem basznak át azzal,hogy a kb 12 órai mnkát elnujtják 20órára.
    Ők azt valják ha a munkaadon látszik normális rendes és emberszámba veszi őket akkor ők is ugy meloznak.

    Minap halottam egy sztorit itt mesélték a térkővesek nekem.
    Elmentek egy ipséhez melozni valami főnők féle volt kb ugy 400.000nettot keresett mert medencét is láttak az udvarban+napelemeket a háztetőn.Térkőveztek nála és a tulaj mndig kérdezte mit isztok mit eszek stb..Ők sorra elfogadták és aminek aztán később itták is rendesen a levét.
    Szoval leraktak 200nm térkövet xxx pénzért ami hozzá teszem nagyon jó ár és amikor kifizetésre került a sor a manusnak kb 350.000ft kelett kifizetnie akkor jőtt a 22.800ft evont kajára ill piákra.

    Na lool

Új hozzászólás Aktív témák