Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz Gebriel #3416 üzenetére

    Mármint hogy érted?
    Mikor elkezdem a küldetést? Ha jól emlékszem akkor igen, aztán előbb utóbb lehet koszos lesz, véres stb... Igazából sose figyeltem :U

    ((dvd24)) : Azt hol tudom fejleszteni? Gondolom a bázison, de ott eléggé elveszve érzem magam. Nah mindegy majd valamikor tuzetesebben atnezem.
    Segítőm nincs... A 7.epozid következik most. Elsőre nem is sikerült. Viszonylag hamar kiszurtak és a rambo uzemmod nem volt nyerő utána. Szóval ide már óvatosság és kellő játék ismeret is kellene, nah ez nincs még meg...Ki kellene ismerni a játék határait, mit lehet, mit nem...
    Hiába néztem YT tutorialt, tok alap dolgokat mondanak benne, pl használd a távcsövet spottolasra... Erre egyedül rajottem :D
    Ezen kívül ami érdekes volt, hogy lovon oldalra dőlve nem vesznek észre kisebb 2-3 emberes tábornal.

    Ezt a fultonozast se értem mire jó...Ez az amikor kis léggömbbel égnek eresztem az egységeket?
    Jah erről jut észbe, találkoztam olyannal is hogy gépjárműt is meg lehetett volna így reptetni, de gondolom nem bírta el a léggömb így failed volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák