Hirdetés

Hirdetés

  • Végre a Logitech is bemutatott egy analóg klaviatúrát

    ph A dolog már eléggé időszerű volt, mindenesetre a három színben készülő, TKL-es megoldás nem dúskál a hobbistáktól ellesett okosságokban.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz lakisoft #14638 üzenetére

    Kb eladásra áraztam be, mivel nem akarom azt, hogy valaki idejön, beárazom PH reális árra (ami valljuk be kb béka segge), vidéken sokkal többért lehet VGA-t elpasszolni, mint pl Bp-n; aztán kiderül, hogy pár ezerrel többért is el tudta volna adni, azt viszont nem akarom, hogy így a fórumozók bukjanak az árazáson.
    Ha pedig venni akar, akkor úgyis alkudozik és megkeresi az eladóval a közös hangot, ha nem megy, akkor nem veszi meg.
    Többet érne amúgy?
    Sztem nem, mivel 8600GT 9K körül mozog, kevesebbet pedig nem írtam rá, mert :
    1. Galaxy
    2 Gddr3-as
    3. fél év gar még van rá
    4.sokkal ócskább kártyákat adnak kb ugyanennyi pénzért.
    Nagy a szórás, sok oldala van az éremnek ezt Te is tudod, így viszont nehéz beárazni.
    Magamnak venném, akkor kb 3K-t adnék érte, többet nekem nem ér meg, viszont ha meg akarnék szabadulni tőle, akkor 6K alatt nem adnám oda senkinek.
    Ez az én véleményem, de kíváncsi vagyok a Tiédre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák