Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Norbi83 #9409 üzenetére

    Nalam 2 Zen is csinalta ugyanezt, elso vegul megdoglott, masodiknal nem vartam meg.
    Visszavittem, hogy idegesitoen ciripel, es nem azert vettem akkor meg majdnem 20+faert ventimentes tapot, hogy aztan a nyikorgasat hallgassam egesz nap.

    Boltos persze nem sok mindent tudott csinalni vele, mert a nagyker szokas szerint ult rajta 3 hetet, vegul visszakaptam "megjavitva", leragasztva valami Tap Center garimatricaval.
    Rakom be a gepbe, mar idleben hangosabban ciripelt a tap, mint "javitas" elott terhelve.

    Boltba azonnal vissza, boltos ertetlenkedik, de szerencsere pont volt ott egy felig osszerakott HTPC, Zen berak, aztan a boltos is nezett, hogy miert ilyen hangos.
    Nagyker persze probalkozott volna tovabbra is a tap ganyolasaval, de mivel egyszer mar csereltek a Zent, masodik meg ugyanazokat az idegesito tuneteket mutatta, raadasul a szerviz csak rontott rajta, ragaszkodtam, hogy egy az egyben csere Corsair VX450-re.
    Vegul HX520-ra rafizetes lett belole, mivel VX450-et akkor nem lehetett kapni.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Aktív témák