Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz csabibmx #21088 üzenetére

    Sajnos, a rootolást az Atrixnél nem nagyon tudod kikerülni, mert alapból semmilyen apk-t (alkalmazást) nem enged telepíteni, csak a marketben lévőket.
    Úgyhogy tegnap rootoltuk is és rátoltuk a legújabb gyári romot (másfél giga!), de ettől sem lett net.
    A Defynél nekem is recsegett a hangszóró, de a Motorola hivatalos szervizpartnere 2 nap alatt garanciában kicserélte (Gordon Kft), előtte Desirém és Desire HD-m volt, mindkettőnél jobb az akkuideje, masszívabb a háza, és gyorsabbnak is tűnik, valamint jobb képeket csinál.
    Nekem ez a harmadik Motorolám (Ming, Milestone, Defy), volt szinte mindegyik HTC a Blue Angel óta, valamint Samsungok és SE-k, összességében a Motorolák jöttek be legjobban,az előző 2 szervizt se látott. Mindenkinek mások a preferenciái, nekem a jó akkuidő, a gyors gps, a zseblámpa funkció, a push email, és lehessen zsebrevágni; ezekben is jó a Defy, a gps például 8 másodperc alatt talál műholdakat kültéren.
    + feleslegesen nem akarok kiadni 150 ezret egy készülékért, eddig már elég sokért fizettem ennél lényegesen többet..

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Aktív témák