Hirdetés

Aktív témák

  • kisorosz

    tag

    válasz #16820480 #3526 üzenetére

    hát néztem azokat a szépségeket N97 nagyon tetszik, a Omnia HD vagy most hivatalosan Samsung i8910?:) is eszméletlen ha szóbakerült a HTC onnan a HD-t meg a Diamond2-őt is néztem ,csakhát, ugy nem az én pénztárcámnak méretezték:)
    az 5800-tól csak az tántorit el, hogy a benchmark eredméynekben is meg a felhasználok véleménye alapján is eléggé lassú:Sde abból egy silverrel nagyon ellennék:) szifon, hát, jah, az se lenne rossz, elég nagy kijelző+wlan nem lehetne hozzá egy rossz szavam se:)
    ez lesz/lenne az első okostelom ugy hogy symbi elönyben de egy winmo vagy androiddal si sztem meg tudnék birkozni:)
    hát, a sok program és gyorsaság miatt lehet hogy az n82 marad, ha meg jővőre kijön vmi olcsóbb képernyő érintős symbi akkor váltok, meg még nyárig sok midnen változhat:)
    köszi szépen és ha van még esetleg tipped hogy miket várhatok ebben az árkategoriában akkor szívesen fogadnám:)

    [ Szerkesztve ]

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

Aktív témák