Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz tknof1871 #72415 üzenetére

    Ebben a termékben szerintem a bluetooth az kisebb rizikós, mint a random app ami kezeli az egészet.
    Melyik tűnik a veszélyesebbnek:
    -potenciálisan kis alap bluetooth-os rádiókapcsoló, ami olcsó annyira, hogy épp csak azt tudja, ami a minimális funciója (gondolnám én, mivel kb 2k egy csak usbs BT adóvevő, ehhez meg van még fejpánt is) vagy ;
    -random app kukutyinból, ami "véletlenül" kérhet majd hozzáférést a teljes kontakt listához, folyamatos pontos geolokációhoz, jogot a kamerához és mikrofonhoz, és hogy a háttérben futhasson.

    A ha nem használjuk kapcsoljuk ki, az többségében a követés ellen szól. Nem tudom, hogy magyarországon is vannak-e ilyenek, de arról van szó, hogy pl boltokban van BT adóvevő, és le tudják szűrni, hogy melyik boltban vagy, meddig vagy, és azon belül kb merre vagy, stb... DE tény, hogy megannyi alap sebezhetősége is van a BT-nak... listát ezekről biztos találsz.
    Kicsinek találom a valószínüségét, hogy ezzek a BT ketyerével terjedne a Pegasus 2.0 beta, az app neccesebb.

    Egyébként meg kell a távirányító??- mint költői értem...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák