Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz Szellem. #71132 üzenetére

    megidéztél. ;] az az igazság hogy én se elsősorban a védelméért szeretem. :D stabil, nekem utóbbi években sose bugzott, és egyáltalán nem fogja a gépet. nem vitás hogy az új vírusok felismerésében nincs élvonalban, viszont ezt tudják a fejlesztői is, és úgy próbálják kiegyensúlyozni hogy agresszív a webvédelme. nem igazán enged olyan oldalak közelébe se, ahol esetlegesen kártevőt szedhet össze az ember. például ha beírja az ember a google-be hogy "crack download", egyetlen oldalra se fog a találatokból felengedni. a kaspersky ellenben több oldalt enged majd megnyitni, viszont utána blokkolja az aktuális kártevőket. a végeredmény gyakorlatban ugyan az, csak máshogy érik el a gép védelmét. az av-teszt oldalak az ilyen dolgokat pl egyáltalán nem veszik figyelembe: szerintem az totál irreális hogy valaki egy pendriveot bedug a gépébe 10000 vírussal, sokkal valószínűbb a neten kattingatva beszopni valami kártevőt. természetesen beismerem, hogy a kaspersky módszere fejlettebb technológit sejtet (ha stabilabb lenne lehet én is azt használnám). a vicc az, hogy manapság már semelyik antivírust nem tudnám meleg szívvel ajánlani. érdemes az egyénnek kipróbálnia a top termékek trial verzióit, és a szerint választani hogy neki melyik szimpatikus, melyik nem okoz problémát az adott gépen, stb. az meg a másik hogy én semelyik antivírust nem venném meg teljesen áron, a jelenlegi eset licenszemet is olcsón szereztem. :B

  • Jack Oneill

    veterán

    válasz Szellem. #71132 üzenetére

    En is jovok ez ESETben 😄 mert ESET parti vagyok. Csendben vagyok, de kovetem ám a topikot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák