Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • N0RB3RT

    tag

    válasz Szellem. #26363 üzenetére

    Igazából én utoljára még hármas nodot használtam. 1x talán felraktam a négyeset de nem volt fent egy teljes napig sem. Szóval a 4.0 és a 4.2 kettő közti különbséget nem ismerem:) De ezzel a 4.2-vel nagyon megvagyok elégedve, nemfogja a gépet 9 perc alatt le ellenörzi a c meghajtót és a detektálása sem utolsó. Rengetegszer látok, olyat hogy a felhasználó rinyál a forumokon hogy fertőzött a gépe és nod32 van neki és milyen szar az egész és csak reklám blabla.., én ezt nem értem hogy a francba csinálta.. Én egy héten kb 200 kártevőt töltök le, analizálok, csomagolok ki-be kikapcsolt védelem melett mégis tiszta a rendszerem. ESS-t még nem próbáltam, de lehet a közeljövőben sor kerül rá, egyenlőre megfelel a Win7 tűzfala.

    Igen a vt-t tévedhet, ezért raktam be több analizis eredményét. De mint láthatod a 4952-es ESET adatbázissal végrehajtott vizsgálat folyamán nem találta fertözöttnek az állományt. Csak mire megcsináltam a vizsagálatot meg becsomagoltam a kártevőket és feltötöttem stb.. jött egy frissités, ezért irtam oda az adatbázis számot. Gondolom ezért ismerte fel.

    [ Szerkesztve ]

    - Gran Turismo 5 -

Aktív témák