Hirdetés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz RBJ #47237 üzenetére

    1. "Kedvesen megkérhetnélek, hogy tartsd meg magadnak a személyes véleményedet."
    Nem vagyok a kedvesed, ez meg egy fórum, ahol bárki elmondhatja a véleményét

    2. Nem az a gond, hogy kipróbálsz sok szoftvert(én is anno ezt tettem), mert az jó dolog, hogy valaki a tapasztalatai alapján választ kergetőt. Nálad az a gond(és ezt már régebben is írtam), hogy a leg "lite-osabbb" kergetőtől(pl Panda Cloud), a leg-teljesebb körű védelemig (pl KIS) bezárólag, rengeteg olyan hibáról adsz infót, ami ebben a topikban (is) csak nálad jelentkezik...

    3. Tesztelni is tudni kell. Ha valaki tudja, hogy "mi a dörgés", akkor nem fogja lefertőzni a gépét...

    4. "Ezért szépen kérlek míg jó kedvemben találsz szállj le rólam , ne nézd már hülyének az embert."

    5. Eddig sem szálltam rád, és nem is tartottalak hülyének(ha annak tartanálak, hidd el egyértelműen leírnám). Az meg, hogy milyen kedved van, a legkevésbé sem érdekel.
    Csak néha azért el kellene gondolkodni azon, hogy mi a franc lehet az oka, hogy nálad (szinte)minden kergető mellett leamortizálódik a rendszer, míg másnál meg nem.
    (függetlenül attól, hogy tesztel valaki, avagy csak simán húzós oldalakat látogat)

    Nem személyeskedem(eddig sem annak szántam), épp ezért a legmélyebb tisztelettel: Fire. :R

    F34R
    Igen, róla van szó. nagy ritkán be szoktam nézni SG-re is, legtöbbször teljesen korrekt hozzászólásai vannak, csak hajlamos arra, hogy belemegy a "hülyeségekbe"...
    (be lehet linkelni SG-re ezt a HSz-t, de ha Doomista elolvassa, tartom annyira korrekt emberkének(noha azt sem tudom kicsoda), hogy igazat ad ebben :K )

    UI: Mondjuk 2 fórum közt nem szeretek "üzengetni", ezzel ezt a témát magam részéről zártam is.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák