Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Casanova* #1924 üzenetére

    Nem rossz az Asus, de inkább a 3 év garit fizeted meg szerintem, és szerintem semmivel se jobbak ezt leszámítva nagy átlagban a konkurensek megoldásainál. Van pár külnösen igénytelen megoldásuk nekik is, meg pár igen jó is.
    Nem akarok belemenni a 7970/280X Asus karikba, mert ha leírom a véleményem részletesen, abból hosszas vita lenne, amihez semmi kedvem most. :N Így is már sokszorosan többet írtam ebbe a topikba, mint szerettem volna. ;]

    Ha össze akarom foglalni, a 280x DC2T jó karinak tűnik, minőségi, ugyanakkor nem tetszik a direkt hőcső megoldás, [link] két cső hozzá sem ér a GPU-hoz. Ezenkívül azért én szeretem, ha a memóriák sem csak kopaszon állnak. Ami még nem tetszik benne, hogy két különböző típusú venti került rá, ez hangban ritkán szokott nyerő megoldás lenni, így utólagos pótlásuk is nehézkesebb lehet, ha nincs már gari. Ugyanakkor a tulajdonosi vélemények, tesztek alapján nagyon szépen szerepel ez a kari.

    Én inkább a Sapphire Vapor-x verzióját preferálom hasonló árban, bár gariban egy évvel kevesebbel adják, ami hátrány. Bár legesleginkább a sajátom (Sapphire 7970 OC BOOST), 90k körül, többekközt azért, mert van hozzá gyárilag boost mentes BIOS, amivel megmarad a gyári energiatakarékosság tuning mellett is, nem kell fixált fesz. :) (Bár lehet, ezt a sima 11197-11-es Dual-X 70-es is tudja, olcsóbban.) Illetve ez még szigorúbb fogyasztási specifikációkkal készült 7970 GPU-s.

    Ami még Asus, és nagyon igényes, jól megcsinált karinak gondolom, az a Matrix. Megkérik az árát, de szépen átgondolt, igényes kártya, nem igazán tudok belekötni, ha akarok se, legfeljebb az árába. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák