Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SIRI

    csendes tag

    Sziasztok!
    Most találtam rátok! Hát én 36 vagyok és majd 3 hónapja voltam mandulaműtéten!
    Az én sztorim sem semmi! Kb 20 éve már ki akarták venni a manduláimat! Vagyis az egyik orvos igen a másik nem! Már ez is nagyon tetszett!
    Na végül is a kisfiam orrmanduláját januárban kivették és gondoltam már annyit szenvedtem én is, hogy most rajtam a sor!
    Kezdődött azzal, hogy az orromban mindig azt éreztem hogy tele van vízzel! Vagy mintha valami felszaladt volna és nem akar kijönni!
    Orvostól-orvosig! Antibiotikum hegyek, és szinte semmit nem javult! Én kis laikus kérdeztem az egyik orvost hogy esetleg nem az orrmandulám???? Közölték, hogy biztosan nem mert az ilyen idős korban már nincsen! És láss csodát van! Ugyanis kedves ismerős gégészünk beinvitált a műtétre és már ott a korházban egy 3. orvos derítette ki , hogy nahát még mindig van!!!! Na megvolt a műtét! Altattak mert az orromban is mebt a cirkusz és az orvosom azt mondta hogy ez elég fájdalmas lesz!
    A korházban minden ment simán az 5. napon hazaengedtek! Iszonyú fájdalom, éjszakai nem alvás, fülfájás! Nekem aki azt sem tudta milyen az!
    Azt hittem megőrülök! És persze amit kivettek belőlem elküldték szövettanra! Még jó hogy nem mondták előre, mert szét aggodta, volna magam, míg az eredmény megjön! Az Hála Istennek jó lett. :U
    És még mindig a nyelés nem olyan mint volt! Most is piros a már szépen visszaalakúlt ív és néha csípi még a szénsavas víz is! Vígasztaltak, hogy ez még nagyon sokáig fog tartani! Van olyan ismerősöm akinek egy éve vették ki és még mindig nem tökéletes!
    Vajon meddig fog ez még tartani??? Csak nekem ilyen furcsa ez az egész??? Vagy másnak is???

  • SIRI

    csendes tag

    válasz falikasza #235 üzenetére

    Sziasztok!
    Köszi mindenkinek az együttérzést! Remélem tényleg nem tart már sokáog ez a rossz érzés! Van hogy reggel úgy ébredek én is mnt akinek totál be van gyulladva a torka, van hogy egyáltalán nem fáj semmim. De hétfőn megyek vissza a dokihoz! Egyébként a szövettannak még mindig a hatása alatt állok! Már tiszt röhelyes dolgok jutottak az szembe! Tudom hogy hülyeség de arra gondoltam mi van ha nem mondta meg a doki hogy tényleg baj van! de hát ezt nem teheti meg! Remélem! :(((

  • SIRI

    csendes tag

    válasz falikasza #240 üzenetére

    Szia falikasza!
    Azért küldték el, mert hogy ilyen idős korban már elvileg nem kellene h. legyen orrmandulád!
    Nekem meg volt!
    Elég jóban vagyunk a dokival aki műtött, és azzal vígasztaltam magam, hogy ha nekem nem is de legalább a férjemnek elmondta volna ha valami nagy gáz van!
    ott olvasta el előttem a leletet és nem úgy mint aki nem akarja megmutatni. Hát remélem csak ostoba képzelgés az egész!
    De amennyire jóban vagyunk hétfőn ha megyünk hozzá még egyszer rá kérdezek!!!!

  • SIRI

    csendes tag

    válasz falikasza #243 üzenetére

    Szia falikasza!

    Bezony! Most mind a kettőt! És ami azért egy kicsit dühített hogy az orvosoknak mondtam hogy én azt érzem hogy megvan az orrmandulám! És teljesen hülyének néztek!!!!
    Az nem lehet! Mondták ők!!!
    Igen mindkettőt most vették ki! Ezért is altattak! Amit azért nem bánok!
    Hát nagyon remélem, hogy csak fantáziálás az egész! De már annyira szeretném elfelejteni az egészet és csak arra gondolni ami most szép és ami vár még rám meg a családomra! Gondolok a nyaralásra stb...
    Csak így elég nehéz amíg minden nap ezt érzem!
    De már arra is gondoltam és ez megint lehet h. nem normális... hogy kialakulhatott egy rossz nyelési szokásom mert szó szerint figyelnem kell magamra hogy a nyelvemet nem szorítsam a szájpadlásomhoz! Hülye vagyok mi???
    Mert ha arra figyelek akkor jobb a dolog!
    Lehet lassan belehülyülök az egészbe!

  • SIRI

    csendes tag

    válasz Cathfaern #246 üzenetére

    Szia Cathfaern!
    Köszi a hozzászólást! csak nálam az a baj, hogy nem csak nyelésnél szorítom oda hanem amikor éppen teljesen nyugalmi állapotban vagyok! azaza nem beszélek nem rágok!

Új hozzászólás Aktív témák