Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GombiG

    csendes tag

    sziasztok!

    25 vagyok es a rengeteg gyulladas, hajhullas, izuleti panaszok es mandulako miatt mutetre iteltek :P
    csutortokon delelott volt a mutetem erzestelenitessel.
    nem bantam meg, hogy nem eroltettem az altatast.
    az orvosom nagyon jo volt, annak ellenere, hogy a bal mandulam nagyon heges volt es alig tudta kiszedni, fel is kellett allnia, hogy erosebben feszegesse, kb 8 perc alatt megvoltunk.
    ram mondjuk a batorito szuri annyira nem hatott, vegig kepben voltam, nem mondom, hogy kellemes volt, de siman ki lehet birni :))
    a doki es a mutos srac rohogott, miutan kijott a masodik mandula is mondtak, hogy kohogjek es miutan kijott a ver elkezdtem karomkodni mint egy kocsis :B
    utana szar volt a csorgatos resz, meg kegyetlenul fajt, de kaptam egy seggbecsillapitot es jobb lett.
    az elso tea az valami iszonyat volt, de aztan eroltettem es sokkal jobb volt utana.
    estenkent is felkelek inni folyamatosan, nincs kedvem szenvedni reggelente, bar az ejszaka kozepen egy cataflam-v azert befigyel, de minnel kevesebbet akarok bevenni, ami nem ol meg ugye :P
    szoval 4 napos vagyok ma, eddig egesz jol birom :)
    eszek joghurtot, kruplipuret sulthuszsirral, de iszonyatosan hianyzik egy hazi pizza vagy egy hatalmas veres steak :B
    az a baj, hogy imadok sutni,fozni meg persze ENNI :B es most csak ilyen szarokat ehetek :O

    azt mondtak naprol napra rosszabb lesz az 5-6ik napig, szerencsere meg nem erzem, lehet viszont holnap mar sirni fogok, amit nagyon nem szeretnek :U

Új hozzászólás Aktív témák