Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Kicsit megakadt a szemem a topicon. Gondoltam beheggeszem ide a - nem feltétlen mindenkiével egyező - véleményemet.

    Maga reklám szerintem jó, és az utóbbi idők silány idegesítő szemeteihez képest kimondottan kimagasló.

    Maga a téma...hmm. Érdekes. Szerintem egy kicsi túl van értékelve ez a nagy magyar dolog. A reklám elég jó példákat ragad ki, ezzel szemben van 1-2 dolog a topicban elég téves, és számomra zavaró...sokszor olyan emberekre vagyunk büszkék akik pl.:
    -Soha nem tudtak magyrul
    -Úgy elhúztak innen az országból, amint tehették, hogy csak na
    -Viág életükba sz@rtak Mo-ra, nem is itt élnek

    Ezekre az emberekre én nem tudnék büszke lenni soha, és nem tudnám "nagy magyarnak" kikáltani őket. Ha így tennék az egyszerűen szégyen lenne...ráeröltetjük magunkat ezekre az emberekre...attól, hogy valaki itt született nem lesz magyar. Maximum magyar származású.

    Ott van pl. a Túrórudi...spec orosz találmány, csak nálunk más néven kezdték forgalmazni, és azt hittük, feltaláltuk a spanyol viaszt.

    A "híres, nagy" magyar konyha...ezt is elfeljthetjük, ez csak itthon híres és nagy, sehol nem ismerik el.

    Ahhoz, szerintm, hogy bármire is büszkék lehessünk, először le kellene tenni valamit arra a képzeletbeli asztalra. Egyelőre annyit sikerült elérni, hogy a világ egyik fele azt se tudja hol vagyunk a másik fele meg kb. a bunkó szóval egyenérékűnek tekinti a népünket.

    Véleményem szerint egyelőre nem büszkének kellene lennünk, hanem azt kellene elérnünk, hogy legalább ne úgy gondoljon ránk a fél világ, ahogy...

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák