Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Wiz Khalifa #26147 üzenetére

    Ha az adatlapodon szereplő alaplapról van szó (Gigabyte GA-B85N), akkor az DSDT free, szóval nem kell hozzá DSDT, megy helyből.

    Én egyébként is alulról építkeznék inkább, azaz első körben Clover + fakesmc.kext, SEMMI más. Ha ezzel elindul, akkor egyesével megnézném mi nem megy (audio, ethernet), majd keresnék hozzájuk kext-et.

    Fakesmc-t egyébként ne ilyen szedett-vedett fórumhozzászólásokból szerezz be, van nekik weblapjuk, ott a legújabb:

    http://sourceforge.net/projects/hwsensors/

    A "files" menüben 6.16.1372 a legújabb, azt szedd le. Kétféle csomag van belőle: a pkg-s egy osx telepítő, ami felpakolja az összes általuk fejlesztett kextet + egy utilt amivel lehet nézni a hőfokokat meg a ventiket. Én inkább a dmg-t ajánlom, azt megnyitod egy már működő OSX-en, és kimásolod belőle a fakesmc.kext-et a Cloverbe, másra első körben nincs szükséged. Később ráérsz majd tanulmányozni hogy mik vannak benne még, és abból mi lehet hasznos neked. Szerintem amúgy semmi, én mindenféle hőfok/fordulatszám monitorozó hackelt kextért nem áldoznám be az OSX stabilitását, a fakesmc elég, illetve az amúgy is elkerülhetetlen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák